Visų vaikų dėmesiui - Mokinukai.lt skelbia 2 nuotraukų konkursus!

Penktadienį, rugpjūčio 20 d., tinklapyje www.mokinukai.lt startavo net du nauji nuotraukų konkursai vaikams: “Didysis vasaros atradimas” ir “Aš - Mokinukai.lt Maniakas!”. Su dideliu džiaugsmu norime atkreipti dėmesį, kad pastarasis konkursas yra pats pirmas konkursas tik Mokinukai.lt klubo “Maniakai” nariams! ! !

Abu konkursai vyks tuo pačiu metu:

nuotraukas galite teikti nuo rugpjūčio 20 d. iki rugsėjo 30 d.,
elektroninis balsavimas vyks spalio 1 - 17 dienomis,
o nugalėtojus skelbsime spalio 20 d.

Toliau - šiek tiek apie pačius konkursus ir laimėtojų laukiančius prizus :)

Taigi taigi, pagaliau išaušo ta diena, kai skelbiamas konkursas tik Maniakams! Norėdamas dalyvauti konkurse, pagalvok, kaip turėtų atrodyti tikras klubo  narys, apsirenk Mokinukai.lt Maniaku, nusifotografuok ir įkelk savo nuotrauką į portalą Mokinukai.lt. Paprasta? Paprasta.

O kad atrodytum kaip pats tikriausias klubo narys, atsisiųsk Maniakų ženkliuką, atsispausdink ir iškirpęs pasipuošk juo. Ženkliukus siuntimui rasi prie konkurso aprašymo.

Mokinukai.lt Maniakų laukia patys šauniausi prizai - juk konkursą remia ir laimėtojus apdovanoja UAB “Voira” ir parduotuvės “Žaislų planeta”!

Mergaitėms tikrai patiks kačiukai In My Pocket:

Kitty In My Pocket - tai mažos ir pūkuotos kačiukų figurėlės, kurios skirtos visoms mergaitėms, mylinčioms gyvūnėlius ir norinčioms jais rūpintis. Šie kačiukai tokie švelnučiai ir meilučiai, kad taip ir norisi juos visus surinkti ir nešiotis kartu su savimi. Kolekcionuok In My Pocket kačiukus, rūpinkis jais ir nešiokis savo kišenėje!

Na, o berniukams - linksmieji smirdukai Stink Blasters:

Tai ypatingai smagi naujiena berniukams, kurie mėgsta krėsti pokštus ir elgiasi priešingai nei iš jų tikimasi. Nešiodamiesi su savimi smirduką, vaikai gali bet kada “pasmirdinti” draugui suole, autobuse, ar net pakišti po nosimi mamai, kuri tuo metu virtuvėje kepa skanius blynus.

Užtenka paspausti smirduko galvą ir jis išskleis tam tikrą kvapą, kuris privers užsikimšti nosį visus esančius šalia. Iškrėtę smagų pokštą įdėkite smirduką į sandarią kapsulytę - liksite nepastebėti ir neapkaltinti!

Taigi, Maniakai ir Maniakės, susikurkite klubo nario įvaizdį ir laukiame nuotraukų!


Mokinukai.lt domisi - ką gi naujo ir smagaus atradai vasarą? Prisimink, ką išbandei, pamatei, išmokai ar sužinojai per šias vasaros atostogas, ir pasidalink savo didžiausiais vasaros atradimais!

Norėdamas dalyvauti, surask savo Didžiojo vasaros atradimo nuotrauką, sugalvok pavadinimą ir įdėk nuotrauką į portalą Mokinukai.lt!

Nugalėtojų laukia daugybė prizų: pakvietimai į “Raganiukės teatro” spektaklius, žurnalų “Flintas” bei “Su P.E.R.” prenumeratos, kūrybiniai rinkinukai, knygelės su idėjomis dailės darbeliams… Na, visi prizai išvardyti prie konkurso aprašymo :)

Be to, dalyvaudamas šiame konkurse, turi unikalią progą laimėti klubo “Maniakai” narystę - ar gali būti paprasčiau tapti Maniaku?

Nelauk ir dalyvauk - norime sužinoti, kokia buvo Tavo vasara!

Iki,
Mokinukai.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams