Ar jau matėt? Ar išbandėt? :)
Nauja Mokinukai.lt versija - kur kas ryškesni ir smagesni nuotykiai jau laukia Tavęs! Registruokis, prisijunk ir išbandyk dabar! Pakviesk prisijungti ir draugus - bendraukite, žaiskite ir laiką praleiskite dar linksmiau!

t

Naujas pradinis Mokinukai.lt puslapis. Dar nesi užsiregistravęs? Spragtelk mygtuką "Registruotis"!Jau esi Mokinukai.lt bendruomenės narys? Prisijunk!

v

Pasirink registracijos tipą, pvz. "Vaikams".Prieš registraciją būtinai susipažinkite su portalo Naudojimo taisyklėmis ! ! !

v

Teisingai užpildyk registracijos formos laukelius. Jei tai atrodo sudėtinga, paprašyk Tėvelių pagalbos. Na, o jei neturi elektroninio pašto, sugalvok Prisijungimo vardą :)

v

Užsiregistravęs prisijunk prie portalo! Tau bus suteikta atsitiktinio dydžio dienos premija - tam tikra suma virtualių pinigų (kreditų). Įsidėmėk - tai netikri pinigai. Kreditus gali išleisti virtualioje Mokinukai.lt parduotuvėje :) Įsirenk gražiausią kambarį ir ištobulink savo Avatarą!

v

Iš viršutinio meniu pasirinkęs kortelę "Mano", matysi savo profilį. Čia galėsi pakeisti savo Avataro išvaizdą ir įsirengti svajonių kambarį :)

b

Spragtelk rodykles ir pakeisi Avataro išvaizdą. Nepamiršk išsaugoti :)

v

Pamėgink surasti savo draugus - gal jie taip pat yra Mokinukai.lt bendruomenės nariai? Paieškos laukelyje įvesk draugo vardą, pavardę ar mokyklą ir pakviesk draugauti!

v

Nepamiršk pakviesti draugų prisijungti prie Mokinukai.lt bendruomenės - tai gali padaryti įrašydamas draugo elektroninį paštą ar telefono numerį. Kvietimas prisijungti bus išsiųstas automatiškai!

v

Pasirinkęs mygtuką "Informacija", gali įvesti savo asmeninę informaciją. Ją matysi tik Tu, o Tavo draugai galės matyti tik dalį šios informacijos. Kitiems Tavo asmeninė informacija nebus prieinama.

v

Įsirenk savo svajonių kambarį! Kaupk kreditus ir rinkis interjero detales :)

v

Baldus ir kitas apdailos detales pasirink virtualiose parduotuvėse :)

v

Išmėgink piešimo-kambario kūrimo įrankį (paveikslėlyje pažymėtas mėlyna rodykle)!

v

Nusipiešk norimą paveikslėlį ar objektą ir papuošk juo savo kambarį :) taip pat gali koreguoti turimus baldus ir apdailos detales - pakeistus baldus gali parduoti ir užsidirbti kreditų!

v

Atnaujinta "Konkursų" skiltis :)

)

Dabar galite komentuoti konkursų darbelius :)

v

Įstok į Maniakų klubą! Tavęs laukia:- daugiau žaidimų,- daugiau atradimų,- daugiau draugų,- daugiau veiksmo!Tikriems Mokinukai.lt fanams :)

c

Maniakų klubo narių ženkliukai :)

z

NAUJA Mokinukai.lt versija - daugiau žaidimų!

c

NAUJA Mokinukai.lt versija - susikurk Avatarą ir apgyvendink jį svajonių kambaryje!

c

NAUJA Mokinukai.lt versija - daugiau draugų, daugiau bendravimo!

c

Išskirtinai Maniakų klubo nariams - išskirtiniai darbalaukio fonai!

c

Išskirtinai Maniakų klubo nariams - "Linksma kalba" (anglų kalbos pamokėlės - žaidimai) :)

Ir tai dar ne viskas. Su naująja Mokinukai.lt versija susipažink tiesiog ją išbandydamas - linkime smagių tyrinėjimų ir šaunių atradimų! O kad būtų dar linksmiau - pakviesk prisijungti draugus :)

Laukiame Tavęs Mokinukai.lt ! ! !

Patiko (0)

Rodyk draugams